Nuru Şahin: “İspanya Maçı Zor Geçecek”

EURO 2016’da D Grubu’nda yer alan A Milli Futbol Takımının başarılı futbolcusu Nuri Şahin, bugün basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

16 Haziran 2016 Perşembe, 16:04
qwe2857

Avrupa Futbol Şampiyonası’nda (EURO 2016) D Grubu’na Hırvatistan yenilgisiyle başlayan A Milli Futbol Takımımızda İspanya maçı hazırlıkları sürerken, Borussia Dortmund forması giyen başarılı futbolcu Nuri Şahin bir basın toplantısı düzenlendi. Nuri Şahin, Hırvatistan karşılaşmasında Milli Takım’a yakışan bir futbol sergileyemediklerini ve alınan skordan dolayı hayal kırıklığı içerisinde olduklarını söyledi. Yarın İspanya ile karşılaşacaklarını ve bu müsabakanın çok zor geçeceğine yönelik açıklama yapan Şahin, İspanya’nın ilk karşılaşmasında saha içerisinde gezerek galibiyet aldığını ve İspanya’nın son dakikada da olsa golünü bulduğunu hatırlattı. İspanya karşısında kendi futbollarını oynayacaklarını belirten başarılı futbolcu Şahin, yarınki müsabakadan galibiyet ile ayrılacaklarına takım olarak inandıklarını söyledi.

Hırvatistan maçında Modric’in kaydettiği golden sonra Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Ozan Tufan’a yönelik eleştirilere de değinen 27 yaşındaki milli yıldız Nuri Şahin, Ozan’ın saçını düzlemesinin o ana denk gelmesinin sadece tesadüf olduğunu ve bu konunun ülke olarak üzerine çok gidildiğini söyledi. Bu ülkede Ozan Tufan gibi yıldızların zor yetiştiğini belirterek takım arkadaşına sahip çıkan Şahin, bu konunun bu kadar büyütülmesi Tufan’ı olumsuz etkiliyor dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir