Acem: “Boşanma Sebebim Kaynanamdır”

Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Sabri Acem’in eşi bugün suskunluğunu bozdu. Eşi ile boşanma sürecinde irtibat halinde olduklarını belirten Ayşegül Acem, boşanma nedenim kaynanamdır dedi.

17 Haziran 2016 Cuma, 15:39
bosanma-asamasinda-esi-sehit-olan-kadin

Diyarbakır-Bingöl karayolunda bulunan Mermer Jandarma Karakolu’na 24 Mart tarihinde PKK terör örgütü mensupları tarafından düzenlenen hain saldırıda şehitlik mertebesine yükselen Jandarma Uzman Onbaşı Sabri Acem’in 96 bin lira ölüm parası boşanma davası açan eşi Ayşegül Acem ödendi. Bunun üzerine şehit babası Erkan Acem, harekete geçerek bu paranın kendilerine ödenmesi gerektiğini Ayşegül Acem’in cenaze törenine dahi gelmediğini iddia etti.

Üzerine atılan iftiralara bugün tek tek yanıt veren Şehit eşi Ayşegül Acem, şehit babası Erkan Acem’in cenazenin oluğu gün sabah, askerlere benim cenaze törenine gitmek istemediğime yönelik, boşanma sürecinde olduğuma yönelik, şeyler söylemiş benim haberim olmadan dedi. Buna rağmen cenaze törenine gitmek üzere evden çıktığını ve tören alanına gittiğini belirten şehit eşi Acem, yolda rahatsızlandığını ve hastaneye kaldırıldığını hatta bunun basında da yer aldığını söyledi. Eşinin ailesinin oğullarını sevdikleri için değil 96 bin lirayı yani parayı sevdikleri için iftiralarda bulunduklarını belirten Ayşegül Acem, eşinin Şehit düştüğü tarihten sonra 2 gün yoğun bakımda yattığını 30 Mart tarihinde ameliyat olduğunu ve bunların raporunun bulunduğunu söyledi. Hakkında çıkan lüks yaşam için eşini boşamak istiyordu sözlerine de değinen Ayşegül Acem, eşini hale çok sevdiğini boşanmasının tek nedeninin kaynanası ile yaşadığı sorunlar olduğunu söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir