Adnan Oktar: Seks Allah’ın Bir Lütfu

Türkiye’nin en sansasyonel dini lideri olarak nitelendirilen Adnan Oktar yayımlanan son programında skandal açıklamalara imza attı.

11 Temmuz 2016 Pazartesi, 23:21
52ad92d98d53f32253000041

Son yıllar içerisinde yüz binlerce sosyal medya kullanıcısı tarafından yöneltilen milyonlarca eleştirinin hedefi olan Adnan Oktar, çok tartışılacak bir açıklamaya daha imza attı. A9 isimli Türkiye genelinde yayım yapmakta olan bir televizyon kanalında sunmakta olduğu program ile izleyicilerle buluşan Adnan Oktar 8 Temmuz tarihinde kendisine yöneltilen Seksle ilgili bir soruya verdiği cevap ile yine sosyal medya kullanıcılarının en çok konuştuğu isimlerden birisi olmayı başardı.

Nevzat Timur isimli bir katılımcının yönelttiği ‘Kuran-ı Kerim’de Cehenneme gidecek olan insanların seks yapmak ve alkol almak suçlarını işledikleri gerekçesi ile cehenneme gideceklerinden bahsediliyor ancak yine Kuran-ı Kerim’de Cennete gidecek olan insanların cennette seks ve alkol ile ödüllendirileceği emrediliyor. Bu konu hakkında ki görüşleriniz nelerdir Hocam?’ sorusuna verdiği cevap ile çok konuşulan Adnan Hoca, geçtiğimiz gün paylaştığı gönderi ile bahsedilen soruya verdiği cevabı yineledi. Adnan Oktar’ın sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı gönderi kısa bir süre içerisinde binlerce etkileşim aldı.

8 Temmuz tarihli programda yöneltilen soruya ‘Helal yöntemlerle yerine getirildiğini varsayarsak seks Allah’ın insanlar için yarattığı en büyük lütuftur’ diyen Adnan Oktar, aynı sözler sosyal medya hesabı üzerinde de paylaştı. Paylaşımın ardından Adnan Hoca’ya tepkiler yağdı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir