Ankara’da Kanlı Kavga: 4 Ölü

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Fizik Tedavi Bölümü’ndeki eczanede meydana gelen silahlı kavga da 4 kişi hayatını kaybetti.

24 Haziran 2016 Cuma, 13:41
ankarada-silahli-kavga-4-olu

Edinilen bilgiye göre olay, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Fizik Tedavi Bölümü’ndeki eczanede sabah saatlerinde meydan geldi. alınan bilgiler neticesinde 4 kişinin hayatını kaybettiği silahlı kavga şu şekilde gerçekleşti, Hastanenin fizik tedavi bölümünde yer alan eczanede teknisyen olan 43 yaşındaki Enver T. ile bölgedeki eczacılar 50 yaşındaki İlknur Yüce, 49 yaşındaki Hikmet Türk, 53 yaşındaki Gürsü Ulaşan ve 34 yaşındaki Özler Kiriş arasında henüz nedeni bilinmeyen bir şekilde tartışma çıktı.

Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine Enver T., belinden çıkardığı silah ile tartıştığı 4 kişiye ateş etti. Vücutlarının çeşitli bölgelerine mermilerin isabet etmesinden ötürü eczacılardan İlknur Yüce, Gürsu Ulaşan ve Özler Kiriş, olay yerinde hayatını kaybetti. Baş ve karın bölgesine isabet eden mermilerden dolayı ağır yaralanan, Hikmet Türk, ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.  Hikmet Türk tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri 4 kişinin hayatını kaybettiği olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir