Bakan Eroğlu Uşak’ta

65. Dönem Hükümetinin Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, temaslarda bulunmak üzere gittiği Uşak’ta basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.

23 Haziran 2016 Perşembe, 13:31
230620161001226568893

65. Dönem Hükümetinin Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Uşak’ta Uşak Valisi Ahmet Okur ve beraberindeki heyet Valilik binası önünde karşıladı. Büyük bir sevgi seliyle karşı karşıya kalan Bakan Eroğlu’na kendi isminin yazılı olduğu, 1996 yılında Türkiye Basketbol federasyonu tarafından kurulan ve Türkiye’nin en üst düzey basketbol ligi olan  Basketbol Süper Lig’de oynayan Uşak Sportif forması hediye edildi. Forma hediye edilirken basın mensuplarına kısa bir demeç veren bakan Veysel Eroğlu, hediyeden duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, Uşak Sportif’i Basketbol Süper Ligi şampiyonu olarak görmek istediğini söyledi.

Düzenlenen karşılama töreninde açılamalarda bulunan Uşak Valisi Ahmet Okur, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu aralarında görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sayın bakanın Uşak’a teşrifinin şeref ve onur verici bir his olduğunu söyledi. Bakan Eroğlu’nun Uşak’ın fahri hemşerisi ve milletvekili olduğunu ifadesini kullanan Vali Okur, Eroğlu’nun Uşak’ın problemleri ve meseleleri için sürekli canı gönülden desteklerde bulunduğunu ve hakkının ödenmeyeceğini söyledi. Vali Okur, Başbakan Binali Yıldırım’a da Uşak iline bulunduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir