Bakan Soylu, Trabzon’da

65. Dönem Hükümetinin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Trabzon’da basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.

01 Temmuz 2016 Cuma, 10:00
4601459

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkanı ve Başbakan Binalı Yıldırım tarafından kurulan 65. Dönem Hükümetinde kendine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak yer bulunan Süleyman Soylu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Trabzon’a geldi. Samimi bir hava geçen ziyaret kapsamında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Baklan Soylu, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından başta doğu olmak üzere ülke genelinde bölücü terör örgütü IŞİD ve PKK mensuplarına yönelik başlatılan operasyonlarda şehitlik mertebesine yükselen asker ve polislerimize Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diledi.  Terörün tüm insanlığın başının belası olduğunu ifade eden Bakan Soylu, yeni kabine olarak terörle mücadele konusunda net olduklarını ve asla taviz vermeyeceklerini söyledi.

Terör örgütü mensuplarının vicdanın olmadığına Ramazan ayı demeden terör olaylarına devam ettiğine dikkat çelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, terör örgütüne finansman destek yapanlarında yaptıklarının hesabını adalet karşısında vereceğini belirtti. Trabzon’a büyük yatırımlarım yapıldığını da ifade eden Bakan Soylu, Trabzon’da istihdam sorununu ortadan kaldırmak için yeni iyileştirmelerin getirileceğini açıkladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir