Bakan Soylu’dan Ekonomi Paketi Açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, AA muhabirlerine yaptığı açıklamada gündeme dair kritik mesajlar verdi.

08 Temmuz 2016 Cuma, 15:25
1449054808568

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkanı Binali Yıldırım tarafından kurulan 65. Dönem Hükümetinde kendine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak yer bulan Süleyman Soylu AA muhabirleri ile bir araya gelerek gündeme dair kritik açıklamalarda bulundu. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından ülke genelinde başlatılan operasyonlarda şehitlik mertebesine yükselen asker ve polislerimiz için önemli adımların atılmaya başladığını ifade eden Bakan Süleyman Soylu, yeni kabine olarak bir çok alanda iyileştirmelere gidildiğine dikkat çekerek, esnafları da bir çok yeniliğin beklediğini söyledi.

İç piyasanın hareketlenmesi ve dış rekabet artması için Bakan Kurulu Toplantısında görüşmelerin yapıldığını ifade eden Bakan Soylu, AK Parti iktidarlığının Türkiye’de yatırım ortamının iyileştirilmesi ve Türkiye’nin her bölgesinde üretimin teşvik edilebilmesi için yeni ekonomik iyileştirmelerin yolda olduğunu söyledi.

Terör örgütü ile mücadele kapsamında mesaj veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, TSK tarafından yürütülen operasyonların Türkiye genelinde devam edeceğini ve terör sorunun Türkiye’nin gündem maddeleri arasından silineceğini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir