Başbakan Binali Yıldırım: “Onlar Konuşur”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, TBMM’de gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

28 Haziran 2016 Salı, 18:04
BINALI YILDIRIM

65. Dönem Hükümetinin Başbakanı Binali Yıldırım, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. İlk olarak sözlerine, 3713 sayılı Terörle Mücadele kanunu gereğince Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından başta Doğu ve Güneydoğu bölgeleri olmak üzerek ülke genelinde PKK ile mücadele kapsamında başlatılan operasyonlarda şehitlik mertebesine yükselen asker ve polislerimiz için Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileyerek başlayan Başbakan Yıldırım, terörle mücadelede kararlılık mesajı verdi. Ayıca Yıldırım, terör örgütlerine yardım ve yataklık yapanlarında adalet önünde hesap vereceğini ifade etti.

2002 yılında AKP’nin iktidara geldiğini ve o günden bu güne ülke genelinde büyük gelişmelerin olduğunu bunun yanı sıra hükümet olarak millete verilen tüm sözlerin yerine getirildiğinin altını çizen Başbakan Binali Yıldırım, ‘Onlar Konuşur, AKP yapar’ dedi. Vatandaşın kime ne iş vereceğini ve artık her şeyin farkında olduğunu, bilinçli olduğunu belirten Başbakan Yıldırım, milletin muhalefet partilerine (CHP, MHP, HDP) sadece konuşmaya hak verdiğini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir