Başbakan Yıldırım’dan İzmir Zirvesi

65. Dönem Hükümetin Başbakanı Binali Yıldırım, şehit aileleri tarafından düzenlenen iftar programına katılmak üzere gittiği İzmir’de partisinin milletvekilleri ile bir araya gelerek gündeme dair bazı açıklamalarda bulundu.

19 Haziran 2016 Pazar, 12:29
basbakan

65. Dönem Hükümetin Başbakanı Binali Yıldırım, şehit aileleri tarafından düzenlenen iftar programına katılmak üzere gittiği İzmir’de partisinin milletvekilleri ile bir araya gelerek gündeme dair bazı açıklamalarda bulundu. Sözlerine ilk olarak Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından ülke genelinde başlatılan terör örgütü PKK mensuplarıyla mücadele kapsamında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı dileyerek başlayan Başbakan Binali Yıldırım, İzmir halkının kardeşliğini terör örgütlerine en büyük yanıt olduğunu söyledi. Terör örgütlerine ve terör örgütlerine destek sağlayan ülkelere mesajı olduğunu belirten Başbakan Yıldırım, terör sorunu kökten çözeceklerini ve aziz Türk milletinin terör örgütüne destek verenlerin yüzüne asla bakmayacağını ifade etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, İzmir’in kendine çok şey kattığını ve şuan 79 milyona hitap etmesinde ki en büyük etkenlerden bir tanesinin İzmir olduğunu söyledi. İzmir halkına minnettar olduğunu ifadelerine ekleyen Başbakan Yıldırım, birlik ve beraberlik mesajı vererek, gelecek kuşaklara beklenen hizmetlerin hepsinin 65. Dönem Hükümeti olarak sağlanacağını açıkladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir