Başkan Gencer: Eto’o’yu Galatasaray’a Verdik

Hırvatistan-Türkiye maçında Galatasaraylı bir taraftarın Dursun Özbek’e ilettiği bir yıldız alacamsınız sorusuna Özbek’ten önce cevap veren Gültekin Gencer, yıldız aldı bile Eto’o’yu Galatasaray’a verdik dedi.

14 Haziran 2016 Salı, 22:27
1465847366169

Avrupa Futbol Şampiyonası’nda (EURO 2016) D Grubu’ndaki ilk maçında Hırvatistan ile karşılaşan A Milli Takımı statta yalnız bırakmayan Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, burada bir taraftarın Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’e yıldız bir futbolcu alacak mısınız diye yönettiği soruya kendisi cevap vererek, yıldız aldı bile Eto’o’yu Galatasaray’a verdik dedi.

GALATASARAY CAMİASINA HAYILI OLSUN

Taraftarın yönelttiği soruya Başkan Özbek’ten önce cevap vererek ülkenin gündemi bomba gibi oturan transferi açıklayan Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, daha sonra açıklamalarında, 30 Haziran 2016 tarihinde görev sürelerinin dolacağını ve yeniden başkanlığa aday olmayacağını söyledi. Ayrıca Gencer, Eto’o’yu Türkiye’ye kendi getirdiğini ve görevi bırakmadan da Galatasaray’a göndereceğini ifade etti.  Gencer konuşmalarını tamamladıktan sonra transferi onaylarcasına başını sallayan Başkan Özbek, iki tarafa da hayırlı olsun dedi. Galatasaray’ın Kamerunlu yıldız için ödeyeceği bonservis bedelini sponsorların karşılayacağını açıklandı. Öte yandan milyarlarca kullanıcı olan sosyal ağ platformu Twitter üzerinden Galatasaraylı taraftarlar Eto’o Galatasaray’da paylaşımı yaptı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir