Başkan Kahraman’a ‘Siyaset Onur Ödülü’ Verildi

Sosyal platform üzerinde milyonlarca takipçisi bulunan uluslararası ekonomi dergisi Ekovitrin tarafından düzenlenen ‘Yılın Starları Ödülleri’nde TBMM Başkanı İsmail Kahraman ‘Siyaset Onuru Ödülü’ne layık görüldü.

13 Haziran 2016 Pazartesi, 16:23
tbmm-baskani-ismail-kahraman-a-siyaset-onur-odulu

Sosyal platform üzerinde milyonlarca takipçisi bulunan iş dünyası ve ekonomi dergisi Ekovitrin tarafından düzenlenen organizasyonlar kapsamında bu yıl 15.’si düzenlenen Yılın Starları Ödülleri sahiplerini buldu. Büyük bir katılım ile düzenlenen organizasyonda Türkiye Büyük Millet Meclis (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, ‘Siyaset Onuru Ödülü’ne layık görüldü. Başta iş dünyası olmak üzere çeşitli kuruluların ödüllerini aldığı organizasyonda konuşma yapan, Başkan Kahraman, medyanın günümüzdeki önemine dikkat çekerek, medyanın fiilen yürütme, yargı ve yasa kadar önemli bir kuvvet olduğunu söyledi.

Düzenlenen organizasyonda ekonominin insan hayatındaki önemine dikkat çeken Başkan İsmail Kahraman, geçmiş dönemlere kıyasla ekonominin toplumların ve fertlerin hayatında önemli bir yere sahip olduğunu ifade etti. Ekonominin kalkınma, yatırım ve istihdam meselelerinin devlet tarafından yakından takip edildiğini belirten Kahraman, gelir dağılımı konusunda meydana gelen adaletsizliklerin giderilmesi için büyük çaba sarf ettiklerini söyledi. TBMM Başkanı İsmail Kahraman konuşmalarının ardından, Ekovitrin yöneticileri tarafından belirlenen birçok kurum ve kuruluşa ödüllerini takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir