Başkan Özbek’ten Wesley Sneijder Açıklaması

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Hollandalı yıldız Wesley Sneijder hakkında net konuştu. Özbek, Wesley Sneijder konusunda taviz verilmeyeceğini ve gereken cezanın verildiğini söyledi.

10 Temmuz 2016 Pazar, 19:10
özbek

Yeni sezon ve transfer dönemine hızla devam eden sarı kırmızılı ekibin Başkanı Dursun Özbek Wesley Sneijder hakkında net konuştu. Wesley Sneijder’in görüşme talebinde bulunduğunu ancak bu görüşmenin olmayacağının altını çizen Başkan Özbek,  görüşmek için bir neden olmadığını ve gereken cezanın verildiğini söyledi. Öte yandan Wesley Sneijder’in yanı sıra diğer futbolcular için kesilen cezalara gelen itirazlara da değinen Başkan Özbek, futbolcuların sözleşmelerinde yazan maddelere göre bu cezaların kesildiğini ve bu cezalara şuanda itiraz etmenin bir faydasının olmayacağını ifade etti. Galatasaray Spor Kulübü’nün futbolcu ayrımı yapmadığını ve herkese eşit davrandığını belirten Başkan Özbek, kesinlikle ismi ne olursa olsun geri dönüş olmadığını ve kimsenin affedilmeyeceğini söyledi

Diğer yandan yeni sezon için iddialı bir kadro kurma hazırlığında olan sarı kırmızılı ekipte, Barcelona’da kadro dışı kalması gündeme gelen milli yıldız Arda Turan transfer listesine alındı. Her fırsatta Türkiye döndüğü zaman sadece Galatasaray’da oynayacağını ve kendisinin Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Arda Turan’ın sar kırmızılı ekipten teklif gelmesi kabul edeceği öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir