Beren Saat, Kösem’den Gönderiliyor!

Ünlü oyuncu Beren Saat son yıllardaki performans düşüklüğünden dolayı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine veda edeceği ortaya çıktı.

02 Temmuz 2016 Cumartesi, 21:27
beren-saat

26 Şubat 1984’de Ankara’da dünyaya gelen ve küçük yaşta tiyatro ile ilgilenen, ilk olarak 2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var dizisiyle oyunculuk hayatına atılan ve milyonların kalbinde tatlı bir imaj bırakan ve 2010-2012 yılları arasında başrol oynadığı ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ diziyle büyük bir patlama yaparak sosyal medya üzerinde en çok takipçisi olan bayan oyunculardan bir tanesi haline gelen ünlü oyuncu Beren Saat rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizinden gösterdiği olumsuz performanstan dolayı veda ettirileceği ortaya çıktı.

Yeni sezonda rol gereği dizde Kösem Sultan yaşlanacak. Yönetmen tarafından yaşlı bir kadın rolünü oynayacağı bilgisini alan Beren Saat’in bu rolün altından kalkamayacağını ve yaşlı kadın rolünde oynamayacağını yönetmesi üzerine başlayan kriz büyümeğe devam ediyor. Ünlü oyuncu Beren Saat’in bu rolü kabul etmemesi üzerine yönetmenin rest çektiği ve rolü kabul etmez ise diziden ayrılmak zorunda kalacağını ilettiği ortaya atıldı. Diğer yandan Beren Saat’in sezon arasından istifade tatile çıktığı ve bu konu hakkında zaman istediği öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir