Bergüzar Korel Hayranlarını Şaşırttı!

Yeni sezon öncesi enerji toplamak üzere Marmaris’e giden Bergüzar Korel ile Halit Ergenç çifti günlüğü 2 bin 500 lira olan bir tekneyi tercih etmesi, hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

30 Haziran 2016 Perşembe, 00:32
berguzar

27 Ağustos 1982’de İstanbul’da dünyaya gelen ortaöğretimini Yıldızlar Koleji’nde tamamlayan ve ilk olarak 1998 yılında Kırık Hayatlar dizisi ile oyunculuk hayatına atılan, bu süreden sonra birçok başarılı projede yer alan ve şuanda günümüzde devam eden Karadayı dizinde başrolde oynayan Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç’le birlikte Marmaris’e tatile gitti.

Yeni sezonda 10 yıl arada sonra Vatan Haini dizisi ile birlikte aynı projede yer alacak olan ünlü çift, sezon öncesi enerji toplamak için Marmaris’e gitti. 2006 yılında birlikte oynadıkları Binbir Gece dizisinde yılın oyuncusu seçilen ve bu süreden sonra birlikte aynı projede yer almayan çiftin, yeni sezonda oynayacakları Vatan Haini dizisi şu günlerde sosyal platformlar üzerinde en çok konuşulanlar arasına girmeyi başarmış durumda.

Geride kalan sezonda rol aldıkları filim ve dizilerde şimdiden yılın en çok kazanan oyuncuları arasına giren Bergüzar Korel ile Halit Ergenç çifti Marmaris’te denize açılmak için Ergenç’in günlüğü 2 bin 500 lira olan bir tekneyi tercih etmesi, sosyal platformlar üzerindeki hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir