Beşiktaş Transfere Doğmuyor

Geçtiğimiz gün Milli yıldız Gökhan Gönül ile anlaşmaya vararak 4 yıllık imza attıran siyah beyazlı kulübün yeni hedefi belli oldu.

01 Temmuz 2016 Cuma, 14:28
1467317727389

Transfer dönemine hızlı giren siyah beyazlı ekip ilk olarak gün Ümraniye’de, Türkiye’nin en iyi sağ bek oyuncusu olarak gösterilen Milli yıldız Gökhan Gönül’e 4 yıllık imza attırmıştı. Savunma hattını daha sağlam bir hale alarak Şampiyonlar Ligi’nde en az yarı final oynamayı hedefleyen Beşiktaş’ta bu bölgeye transfer edilecek futbolcuların listesi ortaya çıktı. İlk olarak sol beki sağlama almayı hedefleyen siyah beyazlı kulübün hedefindeki isim 30 yaşındaki Aleksandar Kolarov. Manchester City’nin daha önce kapısını bu transferden ötürü çalan ve yüksek bonservisi bedeli nedeniyle askıya alınan Aleksandar Kolarov’un, Şenol Güneş’in aradığım futbolcu bu demesi üzerine kesenin ağzının açacağı öğrenildi.

Manchester City Kulübü yönetimi, geçtiğimiz günlerde yeni menajeri Pep Guardiola’nın raporuna göre Aleksandar Kolarov’un takımda kalıp kalmayacağını duyurmuştu. Önümüzdeki günlerde İngiltere’ye çıkarma yapmaya hazırlanan siyah beyazlı yöneticilerin bu transferin Güneş tarafından istenme nedeniyle gereken şartları yerine getireceği öğrenildi. Diğer yandan Mario Gomez’le önümüzdeki günlerde masaya oturmaya hazırlanan siyah beyazlı kulübün, Alman golcünün ayrılmak istemesi durumda zorluk çıkarmayacağı ve bu bölgeye yıldız bir futbolcu transfer edeceği öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir