Beşiktaş’ta Mario Gomez Bilmecesi

2015-2016 Süper Lig şampiyonu Beşiktaş’ta Mario Gomez belirsizliği her geçen gün belirsizliğini korusa da bugün sürpriz bir gelime yaşandı.

19 Haziran 2016 Pazar, 15:18
5032869

2015-2016 Süper Lig şampiyonu Beşiktaş’ta Mario Gomez belirsizliği her geçen gün belirsizliğini korusa da bugün sürpriz bir gelişme ile siyah beyazlı yöneticiler Fiorentina ile masaya oturma kararı aldı. Önümüzdeki sezon için Haziran ayının son haftasına kadar bir birlerine düşünme süresi veren Beşiktaş Spor Kulübü Yönetimi ile Mario Gomez önümüzdeki hafta içinde somut adımlar atmak üzere masaya oturma kararı aldığı öğrenildi. Almanya Milli Takımı’nın başarılı forveti Mario Gomez’in menajeri önümüzdeki günlerde Fiorentina Kulübü Yönetimi ile yeniden bir araya gelerek yoğun bir pazarlık yaparak Gomez’in bonservisini bedavaya getireceği belirtildi.

Mario Gomez’in Fiorentina’da kalması durumunda İtalyan ekibi vergiler ve bonuslarla birlikte 11 milyon civarında bir rakam ödemek zorunda kalacağı ve bunun içinde kulübe resmi yollardan gelen teklifleri değerlendirme kararı alındığı ortaya çıktı. Ortadaki çelişkili durumdan olumsuz şekilde etkilene başarılı futbolcunun İtalyan Kulübü’nün böyle bir tutum sergilemesi halinde nasıl bir yol izleyeceği tüm Beşiktaşlı futbolseverler tarafından merakla bekleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir