Boğazı Kesilmiş Bayan Cesedi Bulundu!

Manisa’nın derince İlçesinde 17 yaşındaki bir kız çocuğu boğazı kesilmiş halde vatandaşlar tarafındna dere kenarında bulundu.

18 Haziran 2016 Cumartesi, 03:37
ceset-1

Edinilen bilgiye göre olay, Manisa merkeze bağlı Hüdük Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgiler neticesinde olay şu şekilde gerçekleşti. Hüdük Mahalelesi üzerinde bulunan derede gezmeye gelen insanlar burada yerde hareketsiz olarak yatmakta olan bir bayanı görünce durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Alınan ihbar üzerine olay yerine intikal eden sağlık ekipleri incelemeleri sonucunda genç kızın boğası kesilerek öldürüldüğünü tespit etti. Polis ekipleri tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında öldürülen kız çocuğunun 3 gün önce ailesi tarafından kayıp başvurusunda bulunduğu 17 yaşındaki Cansel Bağlı olduğunu anlaşıldı. Olay yerinde detaylı inceleme yapan polis ekipleri herhangi bir ekipmana (kesici alet) rastlayamadı.

Hüdük Mahallesi üzerinde bulunan dere kenarına gelen Savcı 17 yaşındaki Cansel Bağlı’nın cesedi üzerinde yaptığı incelemelerin ardından genç kızın cesedi otopsi yapılmak üzere Manisa Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye alan polis ekipleri, Cansel Bağlı’yı öldüren şahıs yada şahısların yakalanması için geniş çaplı bir çalışma başlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir