Botoks Uygulamasıyla Terlemeye 15 Dakikada Son!

İzmir Üniversitesi Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Yrd. Doç. Ceylan Emir, Haziran ayının gelmesiyle birlikte ülke genelinde hissedilen sıcak havalar ve buna bağlı olarak bireyler aşırı terleme şikayetlerinin botoks ile 15 dakikada tedavi edileceğini söyledi.

18 Haziran 2016 Cumartesi, 20:42
q

İzmir Üniversitesi Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Yrd. Doç. Ceylan Emir, Haziran ayının gelmesiyle birlikte ülke genelinde hissedilen sıcak havalar ve buna bağlı olarak bireyler aşırı terleme şikayetlerinin botoks ile 15 dakikada tedavi edileceğini söyledi. Konuyla ilgili yaptığı açıklamda Yrd. Doç. Emir, genellikler bireylerde aşırı terlemenin gün içerisinde meydana geldiği ve buna bağlı olarak el, koltuk altı, boğaz kısmı ve ayak tabanında oluşan terlemenin bireyleri olumsuz derecede rahatsız ettiğini söyledi. Bireylerin aşırı terlemesi gün içersin de sosyal ve mesleki açından bir çok olmuşluk da oluşturabildiğini belirten Dermatoloji Uzmanı Ceylan Emir, günlük yaşamı olumsuz etkileyen aşırı terlemenin ve buna bağlı olarak ruhsal daralmanın tedavisinin mümkün olduğunu ifade etti.

Tedavi olacak bireylerin öncelikle terlemeyi tetikleyen bir hasatlıklarının olup olmadığının araştırıldığını ifade eden Dermatoloji Uzmanı Yrd. Doç. Ceylan Emir, tedavinin krem ve losyonlar yardımıyla uygulandığını ifade etti. Ceylan Emir ayrıca tedavinin 15 dakika gibi kısa bir sürede uygulandığını ve etkisinin en az 6 ay devam ettiğini açıkladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir