Çarkıfelek Geri Dönüyor

Türk televizyon ekranlarının en çok izlenen programlarından bir tanesi olan Çarkıfelek, Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunda Show TV ekranlarında tekrar sevenleri ile buluşuyor.

13 Haziran 2016 Pazartesi, 00:23
1252577_ef892d603a2dc29a20444fc972c83d79

Türkiye’de ilk kez 1975 yılında sunucu Güner Ümit tarafından TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve daha sonra 1997 yılında Mehmet Ali Erbil tarafından sevenleri ile buluşturulan Çarkıfelek yarışması bugün itibariyle Show TV ekranında tekrar yayınlanmaya başlayacak. Çarkıfelek yarışması denilince akla ilk gelen insan olan Mehmet Ali Erbil, bugün HT Magazin’e açıklamalarda bulundu. Yarışmada değişikliklerin olduğunu belirten Erbil, yeni sezonda sürprizler ile sevenlerinin karşısına çıkacağını duyurdu.

Bir birinden renkli hediyelerin yeni sezonda yarışmacılara verileceğini ifade eden sevilen sunucu Erbil, bu tarz yarışmalarının televizyon ekranlarında tutulmasının birinci nedeninin hem rengarenk kompsetlerin kullanılması hem de interaktif olması dedi. Stüdyoda kendileri yarışırken ekran başında ailelerinde yarıştığını ifade eden Erbil, birçok kez seyircileri tarafından tebrik mesajı aldığını ve bunun yanı sıra seyircilerin, çocuklarının okuma yazmayı öğrendiği dönemde ilk Çarkıfelek yazdığını söylediklerini ifade etti. Bu durumun gurur verici bir şey olduğunu ifade eden Erbil, böyle şeyleri duydukça ekipçe motivasyonlarının arttığını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir