Cem Yılmaz ve Dilan Çatlaktan Dev Konser

Sosyal medya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan Dilan Çatlat, Ünlü Komedyen Cem Yılmaz’ın bateri çaldığı konserde sahne aldı.

26 Haziran 2016 Pazar, 17:39
cem-yilmaz-caldi-dilan-citak-soyledi

23 Nisan 1973’de İstanbul’da dünyaya gelen ve aslen Sivaslı olduğunu bilinen, ilk olarak üniversite yıllarında gösterdiği başarı ile Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başlayan, daha sonra Beşiktaş Kültür Merkezi’nde başladığı sahne hayatından sonra Türkiye’de adından bahsettirmeye başlayan ünlü oyuncu, karikatürist, senarist, yapımcı yönetmen ve komedyen Cem Yılmaz, tatil yapmak üzere oğlu Kemal ile gittiği Bodrum’da ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çatlak’ın sahne aldığı mekana gitti.

Necati ve Saykolar’ın sahnesine çıkan ünlü komedyen Cem Yılmaz, ‘psikopatım’ şarkısını söyledi. Gecenin ilerleyen dakikalarında baterinin başına geçen senarist Yılmaz, Dilan Çatlak tarafından seslendirilen şarkıda bateri  performansıyla profesyonellere taş çıkarttı. Bir birinden renkli karelerin meydana geldiği gecede Cem Yılmaz, bara gelen müşterilere atıfta bulunmadan durmadı. Yılmaz, ünlü baterist Ozan Güven’i soran katılımcılara ‘o başka barda çalıyor’ diyerek ortalığı kahkahaya boğdu. Diğer yandan ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın tatil süresince Dilan Çatlak’ın sahne aldığı bara gideceği ve burada bateri çalacağı ortaya atıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir