Chahechouhe: “Türkiye’nin En Büyük kulübüne geldim”

Fenerbahçe’nin yeni yıldızı Aatif Chahechouhe bugün kendisi ile kaleci Fabiano ve Ramazan Civelek için düzenlenen imza törenin de açıklamalarda bulundu.

12 Temmuz 2016 Salı, 21:39
hqdefault

Transfer döneminin en hareketli takımı olan Fenerbahçe’de bugün 3 imza birden atıldı. Transfer dönemine hızlı girerek defans hattına Gregory van der Wiel ve Roman Neustädter transfer eden sarı lacivertli ekipte bugün ise, Aatif Chahechouhe, Ramazan Civelek, Fabiano Ribeiro de Freitas için imza töreni düzenlendi. Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu ile asbaşkanlar Şekip Mosturoğlu, Ali Yıldırım, Ozan Balaban, İlhan Ekşioğlu, yönetim kurulu üyeleri Metin Doğan ve Selim Sapan da yer aldığı imza töreninde açıklamalarda bulunan Aatif Chahechouhe, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Türkiye’nin en büyük futbol takımı olduğunu ve yeni sezonda sarı lacivertli kulübe hizmet vereceği için heyecanlı olduğunu söyledi.

Fenerbahçe’nin taraftarının özel olduğunu ve Sivasspor’da oynadığı dönemde Fenerbahçeli taraftarları yakından görme fırsatının olduğu belirten Aatif Chahechouhe, sarı lacivertli taraftarları mutlu etmek için bu kulübe geldiğini söyledi. Diğer yandan Fabiano Ribeiro ise tekrardan sarı lacivertli formayı giyecek olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, trasnferde emeği geçen tüm yöneticilere teşekkürlerini iletti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir