Cicişler Yine Olay Oldu!

Attıkları her adımla olay yaratan Esra – Ceyda kardeşler Umre dönüşü Boduruma gitmesi, sosyal medya platformları üzerinden büyük tepkiye neden oldu.

16 Temmuz 2016 Cumartesi, 18:15
esra-ceyda-kardesler

11 ayın sultanı Ramazan ayında Yunanistan’da bir gece kulübünde doğum günü partisi düzenleyen ve burada alkol alarak önce pastaya kendini bulayan daha sonra da çıplak fotoğraflar çektiren Esra – Ceyda kardeşlerin bir süre önce yakın arkadaşları olan Taha Özer ile birlikte tesettüre bürünerek Umre’ye gideceklerini açıklamasıyla birlikte gündeme gelmişti. Çıplak pozlarının ardından Umre’ye gideceklerini ve dua edeceklerini açıklamalarının ardından yine olay pozlara karışarak ülke gündeme gelen ve yoğun eleştirilere maruz kalan Esra –Ceyda kardeşler, Umre dönüşü Bodrum’a tatile gideceklerini milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya devi Instagram üzerinden açıklamalarıyla birlikte yine büyük tepki almışlardı.

Instagram üzerinden tepkilerinin gelmesi üzerine bir paylaşımda bulunan olay kardeşler, “şimdiden söyleyelim ki biz denize girerken bikini giyeriz, Duaya giderken kapalı gideriz. Biz yerine göre giyiniyoruz.?” İfadelerinin üzerine birçok takipçisi tarafından yine eleştirilere maruz kaldı. Esra – Ceyda kardeşler gelen olumsuz yorumlara aldırış etmeden Instagram üzerinden bikinili fotoğraf paylaşması takipçilerinin bir kısmını kaybetmesine neden oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir