Çoşkunyürek’ten Bolu Halkına Müjde

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yardımcısı Yüksel Çoşkunyürek, temaslarda bulunmak üzere gittiği Bolu’da basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.

21 Haziran 2016 Salı, 11:00
ucak

65. Dönem Hükümetinin Binali Yıldırım tarafından kurulmasının ardından Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yardımcılığı görevine getirilen Yüksel Çoşkunyürek, temaslarda bulunmak üzere gittiği Bolu’da bakanlığının bünyesi altında faaliyet gösteren Karayolları Genel Müdürlüğü’nünBolu ve ilçelerinde yaptığı çalışmaları yerinde inceleyerek basın mensuplarına burada gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bakanlık olarak 14 yıldır süratle çalıştıklarını belirten Bakan Yardımcısı Çoşkunyürek, ulaştırma alanında faaliyetlerin sürekliliğini koruyacağını söyledi. 65. Dönem Hükümetinin göreve gelmesiyle birlikte ekip olarak çalıştıklarını belirten Çoşkunyürek, geleceğe yönelik çalışmaların iyileştirileceği yönünde mesaj verdi.

Türkiye’de son 14 yıl içerisinde büyük gelişmelerin olduğunu ifade eden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yardımcısı Yüksel Çoşkunyürek, yol hususunda ciddi gelişmelerin olduğunu söyledi. Diğer yandan Çoşkunyürek, demir ve hava yollarında büyük adımları atıldığını ifade ederek, Türkiye’nin beklentileri üzerinde büyük adımların atıldığının altını çizdi. Bolu ve Abant’a havalimanı yapılacağı müjdesini veren Bakan Yardımcısı Çoşkunyürek, 65. Dönem Hükümeti olarak Bolu’nun merkezine stol tipi havalimanın yapılacağını ve bununla birlikte Abant’a da küçük uçakların inebileceği bir havalimanının yapılması için çalışmaların başlatıldığını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir