Diego Ribas Flamengo’da

Geride kalan sezonun ikinci yarınsa milli yıldız Gökhan Gönül ile girdiği tartışma sonucu taraftarının tepkisi çeken ve yeni sezon hazırlık kampına dahil edilmeyen Diego Ribas’ın Flamengo ile anlaştığı öğrenildi.

11 Temmuz 2016 Pazartesi, 23:15
1468175113386

Geride kalan sezonun ikinci yarınsa milli yıldız Gökhan Gönül ile girdiği tartışma sonucu taraftarının tepkisi çeken ve yeni sezon hazırlık kampına dahil edilmeyen Diego Ribas’ın Flamengo ile anlaştığı öğrenildi. Büyük umutlarla transfer edilmesine rağmen sergilediği performans ile de zaman zaman spor yorumcuları tarafından eleştirilen Diego Ribas’ın Flamengo’ya transferinin önümüzdeki günler içerisinde açıklanması bekleniyor. Son yıllarda spor alanında büyük yatırımlar yapan Çin’in ekiplerinin kapsını çalmak üzere geçtiğimiz hafta Çin’in yolunu tutan Brezilyalı yıldızın burada istediği bulmayınca, ülkesinin yolunu tuttuğu ve Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından verilen 3,5 milyon Euro’nun altında Flamengo’yla anlaşmaya vardığı ortaya çıktı.

Diğer yandan sarı lacivertli ekip transfer konusunda hız kesmiyor. Geçtiğimiz günlerde Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) dünyaca ünlü stoper olan Martin Strakel’i bildiren sarı lacivertli ekibin şimdiki hedefinin Barcelona’da beklenen performansı gösteremeyen ve her fırsatta Başkan Aziz Yıldırım tarafından çubuklu formayı giydirmek istediği dile getirilen Arda Turan olduğu ortaya çıktı. Sarı lacivertli yöneticilerin önümüzdeki günlerde Barcelona ekibi ile bir araya gelip bu transferi masaya yatıracağı öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir