Emmanuel Emenike Geri Dönüyor

Fenerbahçe’de beklenen performansı karşılayamadığı için Katar ve Premier Ligi ekiplerine kiralanan ve buralarda da büyük sorunlar yaşayan Emanuel Emenike tekrar sarı lacivertli takıma dönüyor.

18 Haziran 2016 Cumartesi, 22:28
347

Gösterdiği performanstan ötürü Fenerbahçe taraftarının büyük tepkisini çeken ve zaman zaman taraftarlar ile münakaşaya giren Emanuel Emenike tekrar Fenerbahçe’ye dönme sinyali verdi. Büyük tepkiler toplaması üzerine Katar’ın Al Ain ve Premier Lig’in West Ham takımlarına geçtiğimiz sezon kiralanan Emenike bugün basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Al Ain’in kendisi için büyük bir tecrübe olduğunu ve kendisine çok şey kattığını ifade eden başarılı futbolcu Emanul Emenike, Fenerbahçe’ye kendi isteği ile ikinci kez ger döndüğünü ve burada taraftarlar ile sorunlar yaşadığını bunun da kendisini olumsuz derecede etkilendiğini söyledi. West Ham’da takım olmayı takımda nasıl hareket etmesi gerektiğini çok iyi öğrendiğini ifade eden başarılı futbolcu Emenike, öz eleştiri yaptığını ve hatalarını fark ettiğini söyledi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ile bir görüşme yaptığını ifade eden Emanuel Emenike, Fenerbahçe’ye bir borcunun olduğunu ve bu borcu ödemek üzere tekrar sarı lacivertli ekibe döneceğini söyledi. Fenerbahçe’nin değerini çok iyi anladığını ifadelerine ekleyen Emenike, Sarı Kanarya’da yılın transferi kendisinin olacağını söyled

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir