Eşini 5 Yerinden Bıçaklayıp Yardım İstedi!

Adana’da bir şahıs, ayrılmak isteyen eşini uzun süre kovaladıktan sonra bir evin bahçesinde yakalayıp 5 yerinden bıçakladı. Daha sonrada sağlık ekiplerini arayıp yardım istedi.

14 Haziran 2016 Salı, 13:21
KARISINI BIÇAKLAYAN DURAN K. TUTUKLANDI. (FATİH KEÇE/ADANA-İHA)

Edinilen bilgiye göre olay, Adana’nın Yüreğir ilçesi Yavuzlar Mahallesi’nde 12 Haziran Pazar günü meydana geldi. Alınan bilgiler neticesinde karı ve kocanın bıçaklı kavgası şu şekilde gerçekleşti. 27 yaşındaki Duran K. ve eşi 24 yaşındaki Nergiz K. dolmuşta pazara giderken bir anda aralarında sözlü kava çıktı. Sözlü kavganın ilerlemesi üzerine Nergiz K., Orhan Kemal Bulvarı’nda dolmuşu durdurup inerek koşarak eşinden kaçmaya başladı. Duran K. uzun süre eşini koşarak takip etti. Nergiz K., Yavuzlar Mahallesi’nde bir evin bahçesine girip demir kapsını kilitledi. Ancak Duran K. demir kapının yanında bulunan duvardan tırmanarak bahçenin içine girdi ve eşi Nergiz K.’yı yakalayıp 5 yerinden bıçakladı.

Eşini kanlar içinde yere yığıldığını gören Duran K., 112 Acil Servis ekiplerini arayarak yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen Acil Servis ekipleri kocası tarafından 5 yerinden bıçaklanan genç bayana ilk müdahaleyi burada yaptı. Daha sonra ambulansa alınan yaralı Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Diğer yandan Duran K., olay yerine gelen polis ekiplerine eşini kendinin bıçakladığını itiraf ederek teslim oldu. Duran K. emniyetteki ifadelerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir