Fenerbahçe Aatif’da Sona Yaklaştı

Geride kalan sezonda beklenen altında bir performans sergileyen Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları başladı.

20 Haziran 2016 Pazartesi, 16:04
aatif

Büyük yatırımlar yapılmasına rağmen geride kalan sezonda bekleneni karşılayamayarak taraftarını büyük hayal kırıklığına uğratana Fenerbahçe’de transfer dönemi ve yeni sezon hazırlıkları erken başladı. Kadrosunda Robin Van Persie, Luis Nani gibi yıldız futbolcuları barındırmasına rağmen 2015-2016 sezonunu Beşiktaş’ın gerisinde 2. sırada bitiren sarı lacivertli kulüpte ilk transferin Aatif Chahechouhe olacağı kulislerde konuşulmaya başladı.

Önümüzdeki sezona sağlam bir kadro ile girerek taraftarının gönlünü tekrar almayı planlayan Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticileri, bu kapsamda ilk olarak Süper Lig’de adından sürekli bahsettiren yıldız futbolcu Aatif Chahechouhe ile anlaştı. Önümüzdeki günlerde yöneticiler ile bir araya gelerek resmi imzayı atması beklenen yıldız futbolcu Aarif için bu hafta içerisinde KAP’a resimi açıklamanın yapılacağı öğrenildi.

Sivasspor’dan ile Aatif için masaya oturan Fenerbahçeli yöneticiler 3 yıllık anlaşmaya vardığı öğrenilirken, yıldız futbolcu için kulübüne 2.5 milyon Euro bonservis bedeli ödeneceği ilk alınan bilgiler arasında. Diğer yandan alınan bilgilere göre, Aatif için Sivasspor’a ayrıca 3 futbolcu kiralık olarak verileceği öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir