Fenerbahçe Geri Adım Atacak!

2015-2016 sezonu öncesi Fenerbahçe’den ayrılarak İsviçre’nin FC Wil 1900 takımına giden Egemen Korkmaz’ın tekrar sarı lacivertli ekibe döneceği ileri sürüldü.

24 Haziran 2016 Cuma, 17:56
5034336

Savunma hattından Bruno Alves, Michal Kadlec, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Mehmet Topuz ve Raul Meireles gibi yıldızları gönderen Sarı Lacivertli ekipte bugün sürpriz bir isim gündeme geldi. 33 yaşındaki tecrübeli futbolcu Egemen Korkmaz’ı tekrar gündemine alan Fenerbahçe, stoper mevkiindeki açığını savaşçı kimliği ile bilinen futbolcuyla kapatmak istiyor. Geçtiğimiz yıl kadrosuna yabacı yıldızları katmasına rağmen ligi ikinci sırada bitiren sarı lacivertli ekipte yeni sezon yerli futbolculara ağırlık verileceği öğrenildi.

Simon Kjaer’in yanına Roman Neustadter transfer etmek üzere olan sarı lacivertli ekip bu ikilinin yanına düşündüğü Egemen Korkmaz’ın kulübü ve menajeri ile görüşmelerin başlatıldığı ortaya çıktı. Tarafların kısa sürede anlaşması bekleniyor.

Diğer yandan Egemen Korkmaz’ı Trabzonspor’unda istediği ortaya çıktı. Ersun Yanal Fenerbahçe’yi çalıştırdığı dönemde sürekli ilk 11’de şans verdiği Egemen’i şimdi de Trabzonspor’a istediği öğrenildi. Ancak Egemen’in sarı lacivertli kulübe daha yakın olduğu belirtildi. Egemen Korkmaz’ın takıma tekarar dönemsi halinde Bruno Alves’ten boşalan formayı alacağı öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir