Fenerbahçe’de Skrtel Sesleri Yükseliyor

Yeni sezon hazırlıklarına ve transfer çalışmalarına hızla devam eden sarı lacivertli kulüpte gündeme bomba gibi bir haber düştü.

06 Temmuz 2016 Çarşamba, 15:04
1467746861419

Yeni sezon hazırlıklarına ve transfer çalışmalarına hızla devam eden sarı lacivertli kulüp geçtiğimiz gün Van der Weill’e imza imza attırmıştı. Bugün saat 13.00’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yeni transferi Rus defans oyuncusu Roman Petrovich Neustadter’e de imza attıran Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticilerinin yeni hedefi oraya çıktı. Geçtiğimiz sezon özellikle defans hattında büyük sıkıntılar çeken sarı lacivertli ekip, takımdan Alev ve Michal Kadlec’i göndermişti. Bu doğrultuda takıma Petrovich Neustadter’i katan Fenerbahçe’nin bir stoper transferi daha yapması an meselesi.

Çizme basının ortaya atılan iddiaya göre sarı lacivertli ekip, hem Martin Skrtel hem de Liverpool ile anlaşmaya vardı. Transferin açıklanmasının an meselesi olarak yazılan haberde, Roman Petrovich Neustadter’in Martin Skrtel’in takıma katılmasıyla birlikte yedek kulübesine çekileceği belirtildi.

Diğer yandan savunma hattını Martin Skrtel ile sağlama alacak olan sarı lacivertli ekipte 10 numaralı forma için gündemde uzun süre yer alan Hakim Ziyech’den kötü haber geldi. Transferine kesin gözüyle bakılan yıldız futbolcunun İngiltere’nin yolunu tutacağı öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir