Fenerbahçe’nin Defansı Demir Kapı

Geride kalan sezonda defans hattında meydana gelen aksaklıkları gidermek için süratle çalışan sarı lacivertli ekip dün öğlen saatlerinde Wiel’le görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdi.

03 Temmuz 2016 Pazar, 14:45
1467479697595

2015-2016 sezonda büyük yatırımlar yapılmasına rağmen beklenenin tam aksine hem Avrupa’da hem de Süper Lig’de bekleneni karşılayamayan sarı lacivertli ekipte yeni sezon ve transfer çalışmaları süratle devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ezeli rakibi Beşiktaş’a kaptanı Gökhan Gönül’ü kaptıran Fenerbahçe bu transferin hemen arkasına dünyaca ünlü stoper Gregory Van Der Wiel’i Kamuoyu Aydınlata Platformu’na (KAP) bildirerek taraftarının gönlünü aldı. Transfer döneminin en hareketli takımı olan sarı lacivertliler, geçtiğimiz günlerde Aatif Chahechouhe’da takıma katmıştı.

Geriden kalan sezonda meydana gelen olumsuzlukları yeni sezonda yaşamak istemeyen sarı lacivertli ekip transfer konusunda ince eleyip sık dokuyor. Roma’da kiralık oynayan Salih Uçan’în ve West Ham’dan dönen Emennike’nin takıma katılmasıyla birlikte hücum hattını da sağlama alan sarı lacivertlilerde şimdiki hedefin büyük umutlar ile transfer edilmesine rağmen beklenin tam aksine bir performans göstererek hem taraftarı hem de Fenerbahçe Yönetimini hayal kırıklığına uğratan Diego Ribas’ın Çin ekiplerinden Al Ain’e satılarak buradan gelen olan bonservis ücreti ile takıma yeni bir 10 numara katmak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir