Galatarasay, Stefan Johansen’le Anlaştı

Yeni sezon ve transfer hazırlıklarına hızla devam eden sarı kırmızılı ekip, başarılı futbolcu Stefan Johansen’le anlaşmaya vardı.

08 Temmuz 2016 Cuma, 12:00
1467916147437

Geride kalan sezonda bekleneni karşılayamayarak sezonu 6. sırada tamamlayan sarı kırmızılı ekipte yeni sezon ve transfer hazırlıkları hızla devam ediyor. Geçtiğimiz günler Serdar Aziz’i takıma takviye eden sarı kırmızılı ekip, 1.5 milyon euro’luk teklifini kabul eden başarılı futbolcu Stefan Johansen’le de anlaşmaya vardı. Ön libero mevkiinde geçtiğimiz sezon büyük sıkıntılar çeken sarı kırmızılı ekip bu transfer ile birlikte hücum hattını sağlama almış görünüyor. Teknik Direktör Jan Olde Riekerink’in isteği üzerine takıma takviye yapılan Stefan Johansen’in, sarı kırmızılı ekibin İsviçre’de gerçekleştireceği yeni sezon hazırlık kampında takıma takviye edilmesi bekleniyor.

Diğer yandan geçtiğimiz günlerde Sabri Sarıoğlu ve Hamit Altıntop ile nikah tazeleyen sarı kırmızılı ekip hücum hattını güvence altına almış durumda. Diğer yandan Wesley Sneijder’in takımdan ayrılma ihtimaline karşılık 10 numara arayışına giren sarı kırmızılı ekipte gündeme bomba gibi bir isim geldi. Beşiktaş’ın Gökhan Gönül’ü transfer ederek Fenerbahçe’ye nispet yapmasının ardından ezeli rakibine bir çelme de kendi takmak isteyen sarı kırmızılı ekip, sarı lacivertli ekibin 10 numarası Diego Ribas’a göz dikti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir