Galatasaray’da Hugo Bombası!

Transfer dönemine hızlı giren Galatasaray, Serdar Aziz’in ardından Hudo Rodallega bombasını da patlatmak üzere olduğu öğrenildi.

23 Haziran 2016 Perşembe, 19:07
as

Galatasaray’da transfer dönemi başladı. Geride kalan sezonda beklenin tam aksine kötü bir performans sergileyerek ligi orta sıralarda tamamlayan sarı kırmızı ekipte ilk olarak dün Bursaspor’un kaptanı Serdar Aziz takıma takviye edildi. Defans hattını yıldız bir futbolcuyla sağlama alan Galatasaray’da şimdiki hedef geçtiğimiz yıl büyük sıkıntıların yaşandığı hücum hattı oldu. Önümüzdeki yıl Avrupa’dan men aldığı gerekçesiyle bütçeyi kısıtlı tutan sarı kırmızılı ekipte, gözler Süper Lig’de yıldızı parlayan futbolculara çevrildi. Bu kapsamda Akhisar Belediyespor’da oynayan ve performansı ile dikkatleri üzerine çeken Hugo Rodallega’yı transfer gündemine alan Galatasaray Kulübü Yönetimi,  başarılı futbolcu ve kulübü ile görüşmeye başladığı öğrenildi.

Akhisar Belediyespor Kulübü Galatasaray’ın ücret sorması üzerine kapıyı 3 milyon Euro’dan açtığı ve son görüşmelerde futbolcu ile de görüşüp bu ücretin 2.5’e kadar düştüğü belirlendi. Ancak sarı kırmızılı ekibin bu teklife de sıcak bakmadığı çünkü Kolombiyalı yıldızın bonservis sözleşmesinde “30 Haziran’a kadar 1.7 milyon euro öderse serbest kalır” maddesi var. Diğer yandan Rodallega’nın sarı kırmızı ekibe gelmeyi kabul ettiği öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir