Gear VR Tırı İstanbul’da

Güney Kore firması Samsung, kullanıcılarını maceranın ortasında hissettiren Gear VR teknolojisi ile bugün İstanbul sokaklarında yerini aldı.

25 Haziran 2016 Cumartesi, 00:27
as

1938 yılında kurulan Güney Kore merkezli firma, ilk olarak 1970’de ağır sanayi sektörüne atılarak, elektronik ve bileşenlerine yatırım yapan ve günümüzde  dünyanın en değerli markaları sıralamasında 2. sırada yer alan Samsung, kullanıcılarını maceranın ortasında hissettiren  Gear VR teknolojisi ile bugün İstanbul sokaklarında yerini aldı. Akıllı telefon değince insanların aklına ilk gelen firmalardan bir tanesi olan Samsung kullanıcıları için mobil deneyimin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Samsung firması tarafından Türkiye’nin 15 şehrinde tüketicileri ile buluşturacak olduğun Gear VR 4 boyutlu sanal gerçeklik sineması, ‘Samsung Sanal Gerçeklik Tırı’ bugün İstanbul halkı tarafından büyük ilgi gördü.

Konuyla ilgili bugün açıklamalarda bulunan Samsung Electronics Türkiye Pazarlama Müdürü Tolga Erdem, İstanbul halkı tarafından gördükleri ilgi karşısında çok mutlu olduklarını dile getirerek, buradan Anadolu’nun birçok şehrine uğrayacaklarını ve en son teknoloji ile iç içe olan halka, Gear VR 4 boyutlu sanal gerçeklik sinemasının keyfini yaşatacaklarını ifade etti. Tolga Erdem ayrıca, Samsung Sanal Gerçeklik Tırı ile dünyanın en özel eğlenicilerini Türkiye’de yaşattıklarını belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir