Gökhan Gönül’de Mutlu Son

Beşiktaş’ın bir süredir temaslarda bulunduğu milli futbolcu Gökhan Gönül, yarın siyah beyazlı ekip tarafından Vodafone Arena’da düzenlenecek olan törenle 3 yıllık imza atacağı öğrenildi.

27 Haziran 2016 Pazartesi, 15:35
1466976989917

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarına ve transfer dönemine erken başladı. Ezeli rakibi Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Gökhan Gönül ile geçtiğimiz günlerde söz kesen siyah beyazlı ekip, yarın Vodofone Arena’da imza töreni düzenleyeceği öğrenildi. Gün içerisinde milli futbolcu Gönül’ün menajeri Ahmet Bulut’un Beşiktaş Kulübü binasına gelerek transferdeki son pürüzleri ortadan kaldıracağı belirtildi. Diğer yandan Gökhan Gönül’ün alacağı ücret konusunda alınan bilgilere göre, Gökhan’a 2 milyon Euro imza parası verileceği, yıllık 1 milyon 700 bin Euro garanti ücret ve maç başı 15 bin Euro ödeneceği öğrenildi. Prensipte 3 yıl anlaşmaya varılan futbolcunun yarın saat 13.00-14.00 saatleri arasında imza atacağı ortaya atıldı.

Öte yandan Mario Gomez çıkmazına giren siyah beyazlı ekibin Avrupa Futbol Şampiyonası’ndan (EURO 2016) sonra alman golcü ile masaya son kez oturacağı öğrenildi. Fiorentina Kulübü’nün transfer konusunda pürüz çıkartılması halinde ise, siyah beyazlı kulüp yöneticilerinin Avrupa’dan bir golcü alarak Şampiyonlar Ligi’ne sağlam bir giriş yapacağı ortaya çıktı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir