Harun Kolçak Yoğun Bakıma Alındı!

Sinema sanatçısı ve pop müziğinin sevilen yüzü Harun Kolçak, geçtiğimiz gün evinde fenalaşması üzerine hastaneye kaldırıldı.

24 Haziran 2016 Cuma, 23:52
tedavisi-yogun-bakimda-suruyor

15 Temmuz 1955 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve bas gitar çalışmaları ile ülke genelinde tanındıktan sonra ilk olarak 1991’de Onno Tunç ile ortak yaptığı “Gir Kanıma” albümü ile başarılı çıkış yakalayan ve bu günden sonra adından çokça bahsettirmeye başlayan ünlü sinema sanatçısı ve pop müziği şarkıcısı Harun Kolçak, geçtiğimiz gün evinde fenalaşması üzerine hastaneye kaldırıldı.

61 yaşındaki pop müziği sanatçısı Harun Kolçak, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde fenalaşması üzerine yakınları tarafından İstanbul Şişli Etfal Hastanesi’ne, ardından Acıbadem Maslak Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Koçak’ın 1.5 aydır tedavi gördüğü ve rahatsızlığını ise prostat kanserinin bağırsaklarına sıçraması olduğunu öğrenildi. Sanat camiasındaki arkadaşları tarafından hastanede ziyaret edilmek istenen ancak yoğun bakımda olduğu için yakınlarından başka kimsenin göremediği Harun Kolçak için bugün Acıbadem Maslak Hastanesi’nden açıklama yapıldı. Açıklamada, Harun Kolçak’ın karın ağrısı ve solunum sıkıntısı çektiği gerekçesiyle acil olarak MaslakHastanesi’ne kaldırıldığı ve burada yapılan ilk müdahalenin ardından, Acıbadem Maslak Hastanesi Genel Yoğun Bakım Ünitesine sevk edildiği belirtildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir