Hugo Rodallega’da Son Dakika Gelişmesi

Bir süredir ismi Galatasaray ile anlaştığı yönünde anılan Hugo Rodallega’nın Akhisar Belediyespor’dan ayrılmayacağı açıklandı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi, 19:11
1468847740838

Akhisar Belediyespor As Başkanı Süleyman İşçi gün içerisinde düzenlediği basın toplantısında bazı açıklamalarda bulundu. İlk olarak bugün öğlen saatlerinde Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu fikstür çekimine değinen As Başkan İşçi, güzel bir fikstür çekildiğini ve yeni sezondaki hedeflerinin ilk sıralara oynamak olduğunu söyledi. Akhisar’da güzel bir hazırlık evresi geçirdiklerini ve şuanda takımın Düzce’deki Topuk Yaylası’nda antrenmanlara devam ettiğini belirten As Başkan İşçi, yeni sezon için son hazırlık evresinin Avusturya’da gerçekleştirileceğini ve takımın tam anlamıyla burada Süper Lig’e hazır hale getirileceğini ifade etti. Hedeflerinin yeni sezonda ligi en iyi yerde bitirmek olduğunu ve bu doğrultuda çalışmaların devam ettiğini açıklayan As Başkan İşçi, Akhisar Belediyespor’un Turgay Şeren sezonunu en iyi yerde bitireceğine inancının tam olduğunu söyledi.

Spor muhabirleri tarafından Hugo Rodallega’nın Galatasaray ile anlaştığına yönelik çıkan haberin gerçeği yansıtıp yansıtılmadığının sorulması üzerine As Başkan Süleyman İşçi, Hugo Rodallega’nın takım ile birlikte antrenmanlara çıkmaya başladığını ve takımda kalacağını yönetime ilettiğini ifade etti. Bir dönem Galatasaray’ın ilgilendiğinin doğru olduğunu ancak şuan Hugo Rodallega için resmi bir teklifin bulunmadığını ifade eden As Başkan İşçi, kulübe teklifin gelmesi durumunda değerlendirilebileceğini belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir