İbrahim Giyindirir, Survivor’da Yaşadıklarını Anlattı

Seyircileri televizyon karşısına kilitleyen yarışmalardan bir tanesi olan Survivor’da bu hafta elenen İbrahim Giyindirir adada geçirdiği 4,5 ayda yaşadıklarımı anlattı.

21 Haziran 2016 Salı, 21:41
ibrahim

İlk olarak Türkiye’de 2005 yılında Kanal D ekranlarından yayınlanmaya başlayan ve kısa sürede milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan reality yarışma programı Survivor’da bu hafta yapılan oylama sonucu elenen İbrahim Giyindirir adada geçirdiği 4,5 ayda yaşadıklarını anlattı. Adada yapılan SMS oylamasını kaybettikten sonra hayal kırıklığına uğradığını belirten Giyindirir, aslına anlatacak çok şeyin olduğunu ve o an elendiğini öğrendiğinde 4,5 ayda yaşadıklarının gözlerinin önünden film şeridi gibi geçtiğini söyledi. Adada birçok kişiyi eleyerek bugünlere geldiğinin altını çizen İbrahim, adada bu kadar ilerlemenin bile gurur verici olduğunu söyledi.

Bir tur daha ileri gidememenin acısının içine oturduğunu ifadelerine ekleyen İbrahim giyindirir, çok fazla emek harcadığını ve elemelerde hiç beklemediği bir sonuç ile karşı karşıya kaldığını söyledi. Takımı ve kendi adına sürekli savaştığını ve katkıda bulunmaya çalıştığını belirten Giyindirir, adanın en azından kendine bir hayat tecrübesi kazandırdığını açıkladı. Hayatının değerini Survivor’da anladığını ve artık kendi yoluna bakacağını belirten Giyindirir, dışarda kendini güzel bir kariyerin beklediğine inandığını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir