İmparator’un Yeni Albümü Yolda

Uğradığı silahlı saldırının ardından müzik dünyasından uzak kalan İbrahim Tatlıses yeni albümü için çalışmaların sürdüğü bildirdi.

14 Temmuz 2016 Perşembe, 02:32
tatlıses

1952 yılında Şanlıurfa’nın kırsal kesimlerinden birisinde dünya geldiği bilinen ve inşaatta çalışmak için geldiği Türkiye’nin en büyük kenti İstanbul’da adım attığı müzik hayatında kısa bir süre içerisinde başarıyı yakalayarak Türk Müziği’nin İmparatoru olarak nitelendirilmeye başlayan İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz yıllarda uğradığı silahlı saldırıda ateşlenen kurşunlardan birinin kafatasına isabet etmesinin ardından uzun bir süredir gördüğü tedavilerin son bulduğunu dile getirdi

Seyrantepe’de hizmet vermekte olan Tatlıses Kebap’ta basın mensupları ve yakın arkadaşları ile bir araya gelerek kebap yelleyen başarılı sanatçı yenilen yemeğin ardından kısa bir röportaj gerçekleştirerek geleceğe ilişkin projelerinden ve özel hayatından bahsetti. Son günlerde sosyal medya platformlarında paylaştığı sözler ile gündeme gelen İmparator ‘Vallahi açık konuşmak gerekirse benim aklım noktaya virgüle yetmiyor, ben yazdıklarımı değerli yardımcım Fulya Hanım’a gönderiyorum, o da sağ olsun düzeltip bana gönderiyor öyle paylaşıyorum’ dedi.

Kısa bir süre içerisinde yeni albümünü piyasaya süreceğini de dile getiren İbrahim Tatlıses, albüm hazırlıkları kapsamında yürütülen şarkı seçimlerine ilişkin çalışmaların sürmekte olduğunu, şarkı seçimlerinin tamamlanmasının ardından stüdyo kayıtlarına geçileceğini ifade etti. Röportajın ardından onlarca hayranı albümü merakla beklediklerine dair yorumlarını İbrahim Tatlıses’e iletti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir