iPhone 7 Hakkında Bilinmeyenler!

Apple’ın Wwdc 2016 Etkinliğinde iki saatlik bir sunum ile geniş yer verdiği iOS ve iPhone 7 hakkında meraklı bekleyiş devam ediyor.

28 Haziran 2016 Salı, 01:33
iphone_7

Apple’ın Wwdc 2016 Etkinliğinde iki saatlik bir sunum ile geniş yer verdiği iOS ve iPhone 7 hakkında meraklı bekleyiş devam ediyor. iPhone 7 hakkında sızdırılan ilk grafiklere göre ise telefonun ilk görünüm itibariyle iPhone 6S’e çok benzediği dikkatlerken kaçmıyor, ilk bakışta anten çizgilerinin gizlendiğini görülürken, telefonun en büyük donanım dış parçası ise 3,5 mm ile kulaklık girişi.

Apple’ın önemli gecesi Wwdc hakkında önemli eleştiriler devam ederken, firma yöneticileri sektörde söylenenleri dikkate almadan yolunda emin adımlarla ilerliyor. Öyle ki, Nowherelese sitesinin sızdırdığına göre görsel olarak iPhone 6’ya benziyor olsa da iPhone 7 fazla iddialı. Düşük ışıkta kamera çekimi yapan telefonlar arasında notu düşük olan iPhone, bu serisinde bu sorunsalında önüne geçmeyi hedefliyor.

Son olarakta Pekin’de yaşanan ‘kopya’ ithamı üzerine açıklama yapan Apple yöneticileri, iddiaların Çin gibi akıllı telefon üretiminin olduğu ve işgücünün çok olduğu bir bölgede kendilerinin yıpratılmak istendiğini ve bu iddiaların kesinlikle aslı olmayıp gerçeği yansıtmadığını belirttiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir