İrem Derici Yine Yaptı Yapacağını

Sosyal medya platformlarının en olaylı ünlülerinden birisi olan İrem Derici, paylaştığı bir gönderi ile gündeme damga vurmayı başardı.

19 Temmuz 2016 Salı, 02:38
irem-derici

Demet Akalın, Hande Yener, Gülben Ergen ve Nesrin Cavadzade gibi, sosyal medya platformlarını hayatının her anına entegre eden ünlülerden birisi olduğu bilenen genç sanatçı İrem Derici, geçtiğimiz akşam okuduğu bir kitapta yer alan ‘Anlaşılmaz olmak erdemli olmaya benzer, anlaşılır olmak ise hayat kadınlığına, mümkünse önümüzde ki yıllarda beni anlaşılmaz ve bilinmez olarak anın’ ifadelerini ‘Söyleyen ne doğru söylemiş abi’ notu ile paylaştı. İrem Derici’nin okuduğu kitapta yer alan ifadeleri paylaşmasının ardından binlerce kullanıcı tarafından atılan yüzbinlerce eleştiri dolu mesaja maruz kaldığı belirtildi.

Tarafına yönlendirilen eleştirel içerikli mesajlara cevap vermemesi yönü ile birçok kez gündeme gelen ve birçok sosyal medya kullanıcı tarafından bu yönü ile ayıplanan 29 yaşında ki ses sanatçısının geçtiğimiz gün yöneltilen eleştirilere de cevap vermediği belirtildi.

Bir takım sosyal medya kullanıcısı tarafından ortaya atılan iddialarda ise, İrem Derici’nin oğulları Lider Şahin ile olan aşk dolu ilişkisini onaylamayan Selami Şahin ve eşine ithamlarda bulunmak maksadıyla bu ve benzeri gönderile paylaştığı ifadeleri yer aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir