Jonathan Silva Fenerbahçe’de

Vitor Pereira tarafından kadro dışı bırakılması üzerine takımdan ayrılan Caner Ekrin’in yerinin Boca Juniors’ta forma giyen Jonathan Silva ile doldurulduğu öğrenildi.

10 Temmuz 2016 Pazar, 01:49
1468092268028

Yeni sezon hazırlıklarını Topuk Yaylası’nda devam eden sarı lacivertli ekibin teknik direktörü Vitor Pereira tarafından kadro dışı bırakılması üzerine İnter’in yolunu tutan Caner Erkin’in yerinin Boca Juniors’ta forma giyen Jonathan Silva ile doldurulduğu öğrenildi. 22 yaşındaki solak yıldızın milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya devi Twitter üzerinden Fenerbahçe Spor Kulübü’nün takibe alması üzerine başlayan söylentilere, Arjantin’in önde gelen spor yazarlarından cevap geldi. Yapılan açıklamada Jonathan Silva’nın Fenerbahçe ile görüştüğü ve resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılacağı ifade edildi.

PEREİRA: ROBİN VAN PERSİE İLE YOLA DEVAM

Diğer yandan Fenerbahçe Spor Kulübü Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın geçtiğimiz gün Robin Van Persie hakkında yaptığı açıklama büyük yankı getirdi. Arsenal ile söz kestiği ileri sürülen Persie hakkında Başkan Aziz yıldırım ile görüştüğü ve takımda kalması gerektiğini ifade eden Pereira’nın bu açıklamaları sarı lacivertli kulübün taraftarlarını sevindirdi. Milyonlarca kullanıcı olan Instagram üzerinden Pereira’yı bu sözlerinden dolay tebrik eden taraftarlar, ayrıca yeni sezonda Emenike’yi takımda görmek istemediklerini ifade ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir