Kemal Sunal Dualarla Anıldı

Türk televizyon tarihinin gelmiş geçiş en iyi komedyen ve sinema oyuncusu olarak gösterilen Kemal Sunal vefatının 16. yıldönümünde dualarla anıldı.

03 Temmuz 2016 Pazar, 19:35
kemal-sunal

11 Kasım 1944’de İstanbul’da dünyaya gelen ve ilk olarak 28 yaşında oynadığı Tatlı Dilim filmi ile oyunculuk hayatına atılan bu süreden sonra oynadığı her filimde reyting rekorları kırın, Türk televizyon tarihinin gelmiş geçiş en iyi komedyen ve sinema oyuncusu olarak gösterilen Kemal Sunal vefatının 16. yıldönümünde mezarı başında dualarla anıldı.

Düzenlenen anma törenine eşi Gül Sunal, oğlu Ali Sunal, kızı Ezo Sunal ile aile dostları ve sevenleri katıldı. Mezarı başında Kur’an-ı Kerim okuyan aile dostları ve yakınları ünlü sanatçı Sunal’ı dualarla andı. Okunan duaların ardından Sunal’ın eşi Gül Sunal tarafından mezarın başına çelenk bırakıldı.

Düzenlenen törenin ardından açıklamalarda bulunan rahmetli Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, Babasına olan özleminin her geçen gün arttığını ve böyle anlamlı günde kendisini yalnız bırakmayarak acısını paylaşan insanları gördükçe bu acının az da olsa hafiflediğini ifade etti. Ayrıca Ali Sunal, son 16 yılının babasına olan özlemle geçtiğini ve Kemal Sunal adını yaşatmak için sürekli programların yapıldığını açıkladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir