Kiralık Aşk Yeni Sezonda Ekranlarda Olacak MI?

52. Bölümü ile sezon finali yapan Kiralık Aşk’ın yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı hala gizemini korumaya devam ediyor.

23 Temmuz 2016 Cumartesi, 15:31
as

Her Cuma günü Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan romantik komedi formatında yayınladığı bölümler ile Türkiye genelindeki on binlerce dizi severin gönlüne taht kurmayı başaran Kiralık Aşk hakkında sosyal medyada bir takım iddialar ortaya atıldı. Dünya genelinde 150 milyon civarında aktif kullanıcısı olduğu bilinen twitter üzerinden ortaya atılan söylentilere göre, sevilen dizi Kiralık Aşk’tan ayrılan birkaç önemli ismin ardından dizinin yeni sezonda ekranlarda olmayacağı konuşuluyor. Dizi yetkililerinden henüz bir açıklama gelmemesi bu söylentileri doğrular nitelikte olsa da konuya ilişkin bazı kullanılıcıların dizinin kaldığı yerden devam edeceği yönünde gönderileri oldu.

KİRALIK AŞK’IN KONUSU

Ailesini küçük yaşlarda kaybeden Ömer İplikçi’nin sert ve otoriter özelliklerinden dolayı kalbini aşka kapatması üzerine Yengesi Neriman İplikçi’nin Defne adında bir kızı 200 bin lira karşılığında kiralaması ve Ömer’i kendine aşık etmesi süreci anlatılan dizi, gelişen bölümlerde Defne ve Ömer’in aşkının gerçeğe dönmesi ile devam etti. Geçen sezon 52. Bölümde Ömer ve Defne’nin nikah masasında iken Defne’nin kiralık aşk olduğunu itiraf etmesi ile dizinin gidişatının ne yönde devam edeceği bilinmiyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir