Kıvanç Tatlıtuğ, Yönetmeni Beğenmedi!

Kıvanç Tatlıtuğ, 2 sezon aradan sonra ekrana döneceği yeni dizinin yönetmenini beğenmediği gerekçesiyle kriz çıkarttığı öğrenildi.

25 Haziran 2016 Cumartesi, 18:34
kivanc-tatlitug

27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelen, 2002 yılında katıldığı  Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle Türkiye’de adından bahsettirmeye başlayan ve ilk olarak 2005 yılında oynadığı Gümüş dizisiyle oyunculuk hayatına atılarak bugünden sonra televizyon ekranlarından hiç eksik olmayan eski manken ve oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ,2 sezon aradan sonra yeni çekeceği dizi için çalışmalara başladı. Senaryosunu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın yazdığı yeni dizinin Star TV’de başlayacağı öğrenildi.

Senaryosunun ikinci kez yazıldığı bilinen dizi için Ay Yapım şirketi yönetmenlik koltuğuna geçtiğimiz günlerde Ali Bilgin’in oturmasını istedi. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ’ın bu haberi aldıktan sonra telefonlara bakmadığı ve senaryo yazarı Eylem Canpolat’ı arayarak Ali Bilgin’le değil büyük reytingler kıran ‘Kuzey Güney’ dizisinin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin’le çalışmak istediğini ilettiği belirlendi.

Diğer yandan Kıvanç Tatlıtuğ’un geçtiğimiz yıllar içerisinde birlikte kozmetik reklamında oynadığı Tuba Büyüküstün’le yeni çekilecek olan dizinde tekrar çalışacak olduğu için mutu olduğu ve yakın çevresine bu dizinin çok tutulacağını ve reyting rekorları kıracağını söylediği öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir