Kıvanç Tatlıtuğ’dan Sert Açıklama!

Televizyon ekranlarının sevilen yüzü Kıvanç Tatlıtuğ, magazin muhabirleri tarafından Bebek’te çekilen ‘göbekli’ fotoğraflarıyla ilgili yapılan yorumlara sert yanıt verdi.

16 Temmuz 2016 Cumartesi, 17:00
kivanc-tatlitug-tan-gobek-yaniti

27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelen ve 2002 yılında Best Model of Turkey yarışması ile birlikte ülke genelinde adından bahsettirmeye başlayan, ilk olarak 2005 yılında oynadığı Gümüş adlı dizi ile birlikte oyunculuk hayatına resmi olarak atılan ve daha sonra sayısız dizinin ve sinema filminin altına imza atan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 2011-2013 sezonlarda başrol aldığı Kuzey Güney dizinde canlandırdığı karakter ile birlikte sosyal medya platformları üzerinde en çok takipçisi olan erkek oyuncu unvanını ele geçirmişti. Ancak başarılı oyuncu Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde magazin muhabirleri tarafından çekilen ‘göbekli’ resmi sevenlerine büyük bir şok yaratmış ve olumsuz yorumlara maruz kalmıştı.

Yapılan olumsuz yorumlara sessiz kalmayan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ bugün milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya devi Instagram üzerinden sert bir üslup ile açıklama yaptı. Tatlıtuğ yaptığı açıklamada, “Kas da benim, göbek de benim, her şey benim işte. Kimseyi ilgilendirmez” ifadelerine yer vererek hakkında yapılan olumsuz yorumlara net bir cevap vermiş oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir