Künye

05 Haziran 2016 Pazar, 16:52

 

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Harun ARSLAN

harunarslan@raporhaber.com

Haber Müdürü / News Director

Tuğba ALKAN

tugbaalkan@raporhaber.com

Haber Editörleri / News Editors

Çağatay Çakmak

ccakmak@raporhaber.com

Alper Börekci

aborekci@raporhaber.com

Semih YILDIZ

syildiz@raporhaber.com

Halit ARSLAN

halitarslan@raporhaber.com

Yazılım/Software

xTurk WordPress Haber Yazılımı
Seçkin Talanöz
www.profesyonelhabersistemi.com

Reklam Yöneticisi / Advertising Manager

Tuğba ALKAN

tugbaalkan@raporhaber.com

Yer Sağlayıcı / Location Provider

İnternet BİLİSİM / DGN TEKNOLOJİ
www.internetbilisim.net

YAYIN İLKELERİ
Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. www.raporhaber.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.raporhaber.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
YASAL BİLDİRİMLER İÇİN;
raporhaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@raporhaber.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.raporhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the raporhaber.com However, sometimes the raporhaber.com uses third parties to process your information. raporhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the raporhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the raporhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the raporhaber.com and its services. When you use raporhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the raporhaber.com cookies section of our full PrivacyPolicy