Mario Gomez Kararını Açıkladı

Bonservisi Fiorentina’da bulunan Alman golcü Mario Gomez resmi Twiter hesabı üzerinden yaklaşık 2 aydır beklenen açıklamayı yaptı.

20 Temmuz 2016 Çarşamba, 19:56
5041136

Bonservisi Fiorentina’da bulunan Alman golcü Mario Gomez resmi Twiter hesabı üzerinden yaklaşık 2 aydır beklenen açıklamayı yaptı. Gomez Almanca ve İngilizce olmak üzere iki dilden yaptığı açıklamada, yeni sezonda siyah beyazlı formayı giymeyeceğini ifade etti. Beşiktaş tarafından tüm imkanların zorlandığını ancak bu kararı almak için uzun süre düşündüğünü belirten Alman golcü Gomez, ayılmasındaki tek nedenin Türkiye’de meydana gelen politik olaylar olduğunu ve Türkiye’de ailesi ile birlikte çok güzel zaman geçirdiğini ifade ederek, Beşiktaş Kulübü yöneticileri ve taraftarına yaşattığı güzel günler için teşekkürlerini iletti.

Diğer yandan yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya’ya gelen siyah beyazlı ekibin hazırlık maçlarının tablosu netleşti. Ülkenin Leogang bölgesine geçen siyah beyazlı ekibin burada günün ilk antrenmanı akşam saatlerinde gerçekleştirecek. Siyah beyazlı ekibin burada 3 hazırlık müsabakasına çıkacağı ve bunlardan ilkinin Suudi Arabistan takımı El Hilal ile 22 Temmuz Cuma günü olacağı diğerlerinin ise, 27 Temmuz Çarşamba günü Almanya Birinci Futbol Ligi ekiplerinden Hoffenheim ve 30 Temmuz Cumartesi günü İspanya temsilcisi Eibar’la olduğu açıklandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir