Menajeri: “Hatem Ben Afra Türkiye Gelebilir”

Türkiye’de 3 büyükler olarak bilinen Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın transfer etmek için çaba verdiğini Hatem Ben Afra’nın Türkiye temsilcisi Messrun İzzet bugün önemli açıklamalarda bulundu.

17 Haziran 2016 Cuma, 20:52
Nice's French forward Hatem Ben Arfa acknowledges applause from supporters as he leaves the pitch following the French L1 football match Nice vs Reims on April 22, 2016 at the "Allianz Riviera" stadium in Nice, southeastern France.  AFP PHOTO / VALERY HACHE / AFP / VALERY HACHE        (Photo credit should read VALERY HACHE/AFP/Getty Images)

Büyük yatırımlar ile girdiği sezonu 2. olarak tamamlayan Fenerbahçe, kötü gidişata dur demek isteyen Galatasaray ve 2015-2016 Süper Lig’i şampiyonu Beşiktaş’ın transfer etmek için yoğun çaba harcadığı başarılı futbolcu Hatem Ben Afra’nın Türkiye temsilcisi Messrun İzzet bugün önemli açıklamalarda bulundu. Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan İzzet, ”Ben Arfa’yla Türkiye’deki 3 büyüklerin (Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray) yakından ilgilendiğini ve futbolcunun sağlık durumunun ve bonservis bedenlinin sorulduğunu söyledi. 4 MILYON € imza parası, 3.5 € senelik ücretti verenin futbolcuyu kadrosuna katacağını belirten Messrun İzzet, bu fiyatı Türkiye’de sade Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın verebileceğine inandığını ifade etti.

Başarılı futbolcunun Türkiye Temsilcisi Messrun İzzet, ayrıca başarılı futbolcuyu Avrupa’dan bir çok kulübü istediğini bunun yanı sıra son yıllarda futbol alanında büyük yatırımlar yapan Katar ve Çin’in Hatem Ben Afra’yı transfer etmek için çaba sarf ettiğini söyledi. Futbolcu ile görüşmelere resmi olarak Fransa’dan PSG takımının girişimde bulunduğunu aktaran Messrun İzzet, Hatem Ben Afra’nın Türkiye’ye gelmez diye bir kaidenin olmadığını ancak yüksek bonservis nedeniyle başarılı futbolcuya şuan Türkiye’den resmi bir teklifin bulunmadığı bilgisini aktardı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir