Moussa Sow: “Allah Türk Milletini Korusun”

2012-2015 yılları arasında Fenerbahçe’de forma giyen Moussa Sow, 15 Temmuz Cuma günü Türkiye’de meydana gelen darbe girişimi sonrası sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

20 Temmuz 2016 Çarşamba, 12:43
1468966891927

2012 – 2015 yılları arasında Fenerbahçe’de forma giyen Moussa Sow, 15 Temmuz Cuma günü Türkiye’de meydana gelen darbe girişimi sonrası milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya devi Instagram üzerinden paylaşımda bulundu. Türkiye’den ayrıldıktan sonra bağlatışını buradaki dostları ile hiç kesmeyen yıldız golcünün 15 Temmuz gecesi menfur terör saldırısını televizyondan sürekli izlediği ve Türk milleti için dua ettiği öğrenildi. Yıldız oyuncu Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Allah, Türk milletini korusun” ifadelerine yer verdi. 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile daha önce bir araya gelerek sohbet eden yıldız oyuncu, Fetulahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilmek istenilen darbe girişimi sırasında yaşamını yitiren Erol Koç’un mezarı başında Kur’an-ı Kerim okuyan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafını da Instagram üzerinden paylaştı.

Diğer yandan Al Ahli ile yollarını ayırma hazırlığına giren Moussa Sow’un tekrar sarı lacivertli formayı giyeceği öğrenildi. 2015 – 2016 sezonu devre arasında transfer edilmek istenilen ancak yüksek bonservis bedeli nedeniyle transferi askıya alınan Moussa Sow için sarı lacivertli ekibin kiralama opsiyonunu kullanacağı öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir