Nejat İşler: “Amacımız Profesyonel Bir Kadro”

Süper Amatör Ligi de boy gösteren Gençlikspor’un Başkanı Nejat İşler, ilde ‘Bodrum Deneme Sahnesi’ isimli bir tiyatro açtı.

23 Haziran 2016 Perşembe, 22:59
1466692278873

29 Şubat 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve uzun yıllar Eyüp’te sayacı ustası olarak çalışan, ilk olarak 1994 yılında Gurur ismindeki dizi ile oyunculuk hayatına atılan, bu süreden sonra birçok başarılı projenin altına atan, son olarak da Süper Amatör Ligi de boy gösteren Gençlikspor’un Başkanlığını devir alan Nejat İşler,  Muğla Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim gören öğrencilerle ‘Bodrum Deneme Sahnesi’ adlı tiyatroyu kurdu. Sahnenin genel koordinatörlüğünü kendisi üstenen oyuncu İşler, yarın akşam büyük bir katılım ile birlikte ilk gösterisi olacak olan  Ayşe Bayramoğlu’nun ‘Beyaz Yalanlar’ adlı oyunuyla start verecek.

Bugün düzenlediği basın toplantısında, Beldem Şengül, Bilgesu Gökçearslan, Burçin Yel, Serkan sesli ve Simge Ece Çağlar’ın sahne alacağı oyun hakkında bilgi veren oyuncu Nejat İşler, amaçlarının öğrenciler ile birlikte profesyonel bir kadroyu birleştirerek seyir zevkini arttırmak olduğunu söyledi. ‘Bodrum Deneme Sahnesi’ isimli bir tiyatronun sürekli perde açan ve ülke çapında işler yapan bir konuma geleceğini ifade eden oyuncu İşler, Bodrum’un parlak yüzünün başka illere de ilham vermesi yönünde temennide bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir